בתי ספר לספרים


בעבר, בתי ספר לספרים היו מתעסקים בלימוד התלמידים כיצד לספר, כיצד להשתמש במספריים וכיצד להשתמש במכונת תספורות. כיום בתי ספר אלו מכירים בכך, שמעצבי שיער מתעסקים במגוון נושאים שקשורים לתחום השיער ולא רק בתסרוקת עצמה. זו הסיבה שאחד מהקורסים הוא קורס גזירות מתקדמות, אך יש קורסים נוספים אותם לומדים התלמידים.

השינוי חל גם בעקבות ההכרה שאנשים מחפשים כיום, שיטות שונות לעיצוב השיער. הם לא מחפשים רק את השיטות הסטנדרטיות, הרגילות אלא מבקשים תספורות מסוגים שונים, ועל כן בשביל לאפשר להם ליהנות מכך אנחנו צריכים במסגרת בית ספר לתסרוקות, ללמד את התלמידים כיצד לבצע מגוון רחב של תסרוקות, קצרות וארוכות, מדורגות ורגילות, א-סימטריות וישרות.

בקורס גזירות מתקדמות לומדים התלמידים , שיטות שונות של תספורות וגזירות, כיצד להשתמש במגוון כלים שמשמשים את המעצבים והספרים במסגרת עבודתם, לומדים להשתמש במגוון חומרים אשר מטיבים עם השיער בזמן התספורת ולאחר מכן. כמו כן, לומדים במסגרת הלימודים תיאוריות שונות כיצד תספורות יכולות לשנות את מבנה השיער ולאפיין אותו בצורות שונות.

בשביל להיות ספר או מעצב שיער מקצועי, לא מספיק להסתפק בקורס גזירות מתקדמות. יש צורך להיות כל הזמן מעודכן, ללמוד את הנושא מהיבטים שונים, להבין בדיוק מה הלקוחות רוצים ולגלות שיטות וטכניקות חדשות. כידוע תחום התספורות משתנה בהתאם לאופנות ולטרנדים, אך גם בהתאם לכלים וחומרים שונים בהם משתמשים בעת העבודה.

זו הסיבה שאת הקורס במסגרת בתי ספר לספרים, מעבירים מרצים שבאים מהתחום ויש להם ניסיון רב, מדובר על מרצים בעלי שם שיש להם ניסיון בעולם של עיצוב שיער ותסרוקות, מדובר באנשי מקצוע שמתעסקים בו במשך שנים רבות ויתרה מזו, הם עוברים הכשרות והשתלמויות שונות במהלך עבודתם. כך כשהם מגיעים לכיתה להעביר שיעור או קורס, הם מביאים איתם כמות עצומה של ידע וניסיון, ממנה יכולים התלמידים ליהנות. כאמור קורס גזירות מתקדמות או קורס אחר במסגרת בית ספר לתסרוקות, יכול להיות בסיס מצוין להתחיל בו את הדרך לעולם עיצוב שיער.

לסיום, אם אתם מחפשים בית ספר לתסרוקות, זה הזמן ליצור איתנו קשר בבית ספר bemore, בית ספר מוביל לעיצוב שיער. אצלנו תוכלו ללמוד במסגרת קורסים שונים כולל קורס לגזירות מתקדמות. צוות המורים שלנו הוא מנוסה ואיכותי, אתם תיהנו מאפשרות ליהנות משיעורים מקיפים וייחודים. ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר או במייל.