בתי ספר לעיצוב שיער


אף על פי שבשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות פריחה בתחום של עיצוב שיער לגברים, הן פריחה מבחינת כמות המעצבים והן פריחה מבחינת סגנונות העיצוב, כפי שאנחנו יכולים לראות גברים רבים בוחרים לצאת מהמסגרת הקבועה של עיצוב שיערם למסגרות יותר ייחודיות וקיצוניות, הרי שעדיין בתי ספר לעיצוב שיער מבדילים בין ספרות גברים לספרות נשים, ומייחסים לכל אחד מהם משקל אחר.

במסגרת בתי ספר לעיצוב שיער נערכים קורסים שקשורים הן לעיצוב שיער גברים והן לעיצוב שיער נשים. כדוגמת קורסים ספרים וקורסים לימודי עיצוב שיער. הקורסים מתייחסים הן לסגנונות עיצוב וטיפול בשיער, מתוך הבנה ששיער גברים ושיער נשים הוא שונה. כל מי שנרשם למסגרת של האקדמיה לספרות גברים או למסגרת של האקדמיה לספרות נשים, יכול לראות את ההבדלים הניכרים בין הצדדים. הבדלים שבאים לידי ביטוי בסוג השיער, אופי התפתחותו, מאפייניו, אופי השמירה על השיער ועוד. מדובר על מערך שלם של פרמטרים שהוא נבדל, וכמובן שגם אופי עיצוב השיער נבדל זה מזה. למרות השינויים הקיצוניים שלו בתרבות עיצוב השיער בקרב גברים, עדיין יש הבדלים בין עיצוב שיער גברי לעיצוב שיער נשי. וכל זאת ניתן ללמוד בקורסים ספרים וקורסים לימודי עיצוב שיער.

אפשר לבחון את זה בשתי נקודות משמעותיות אשר אותן לומדים במסגרת האקדמיה לספרות גברים או האקדמיה לספרות נשים. הראשונה, עצם העובדה שגברים מקריחים יותר ובגיל מוקדם מנשים. על כן בבתי ספר לעיצוב שיער, לומדים כיצד להתמודד עם קרחות ומפרצים, כיצד אפשר לנסות להימנע מזה, איך שומרים על השיער הגברי שיחזיק מעמד ועוד. כלומר כל ההתייחסות היא אחרת.

הנקודה השנייה היא כמובן אופי העיצוב. במסגרת האקדמיה לספרות נשים לומדים אודות החלקות, תלתלים, פן ואלמנטים נוספים שנשים עושות כחלק מתהליך עיצוב השיער שלהן. לעומת זאת, גברים בדרך כלל משתמשים במאפיינים הרבה יותר פשוטים לעיצוב, לרוב זה יהיה קשור לצבע ולתסרוקות מסוגים שונים, בהתאם לאורך השיער. לא מדובר כאן על דברים מורכבים מדי, לכן בתי ספר לעיצוב שיער אגב, משקיעים הרבה יותר זמן בלימוד אודות תסרוקות ועיצובים לנשים מאשר עיצובי שיער לגברים, למרות שבמהלך השנים, גם תחום זה נכנס לתוכנית הלימודים.

לסיום, אם אתם רוצים לדעת עוד על ההבדלים בין עיצוב שיער גברים לנשים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, BeMore , בית ספר מוביל בתחום של מקצועות השיער. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בתחום. אנחנו נשמח לעזור בכל עניין ועניין.