האקדמיה לאומנות השיער


כשאנשים שומעים על קורסים לעיצוב שיער או קורס החלקות שיער, הם נוטים לחשוב שמדובר בקורס טכני, פשוט, אשר כל מי שיש לו ידיים טובות וחוש יצירתי יכול להצליח בו. אך האמת היא, שכל בית ספר לעיצוב שיער רציני, מלמד את הסטודנטים שנרשמים אליו, מגוון רחב של מקצועות בתחום השיער, אשר חלקם מאוד מורכבים, מסובכים וניתן למצוא אותם לא רק בבתי ספר אלו אלא גם באקדמיה עצמה.

מאחר והשיער שלנו, הוא דבר מורכב, הרי שהוא נוצר מתוך שורשים שנמצאים בקרקפת שלנו, הוא מושפע מתנאי מזג אוויר, חומרים שונים בהם אנחנו משתמשים בעת חפיפה, הוא גדל בתנאי מסוימים, הרי שבשביל לדעת כיצד להשתמש בו, לא מספיק להיות בעל ידיים טובות או עם חוש יצירתי מפותח. צריך להבין את החומרים שעומדים מאחורי הטיפול בו, צריך להבין מה משפיע עליו לטובה ומה לא, וכן הלאה.

זו הסיבה שבמסגרת האקדמיה לאומנות השיער אנחנו נמצא קורס כימיה מתקדמת למשל. הרי בתהליך עיצוב השיער אצל מעצב או בתהליך טיפול השיער שאנחנו מבצעים בעצמנו בבית, אנחנו משתמשים בחומרים מגוונים בתכשירי שיער, הרי שאנחנו צריכים לדעת מה ההשפעה של אותם חומרים על השיער, באילו מינונים אנחנו אמורים להשתמש, וכמובן דברים שהם בסיסיים אך הכרחיים בשביל לעסוק בתחום, למשל, היכרות עם פיגמנטים של שיער, התייחסות לצבעי שיער טבעיים ואחרים, אבחון של צבעי שיער לפי גוון העור והעיניים, סוגי חמצנים, ועוד מגוון רחב של חומרים אשר לומדים במסגרת הקורס.

קורס כימיה מתקדמת נועד למעצבי שיער שרוצים להתקדם ולהתפתח בתחום וכן לכל מי שמתעסק בתחום מקצועות השיער ורוצים לבנות נדבך נוסף ברמת הידע שלו.

כפי שאנחנו יודעים, האקדמיה לאומנות השיער מתבססת על שורה של נדבכים, יש קורסים שמיועדים למעצבי שיער בסיסיים, ישנם קורסים מתקדמים יותר כמו קורס החלקות או עיצובי שיער לאירועים ספציפיים ועוד, ויש קורס כימיה מתקדמת שנועד למי שרוצה להרחיב את הידע שלו בנושא באופן נרחב. רק כך אפשר להרחיב גם את כמות הלקוחות שפונים אלינו.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על האקדמיה לאומנות השיער וכן על קורס כימיה מתקדמת, זה הזמן לפנות אלינו, be more school, בית ספר מוביל למקצועות השיער. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם מחפשים בנושא. אתם יכולים ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון.