אודות רמי מור והמכללה ללימודי ספרות BE MORE
רמי מור

רמי מור, ממובילי מעצבי השיער בישראל, החל את העיסוק בשיער כבר בגיל 14 מתוך האהבה ללא פשרות לתחום השיער.

כל חייו שאף לגדולות וכן שימש מורה ומנטור עבור דורות רבים של מעצבי שיער בישראל ובעולם.

רמי מור עובד בקו חדשני ומודרני ואת הרשאותיו מקבל ממגמות אופנה בישראל ובעולם.  לימודיו בתחום השיער חצו יבשות וימים וכל זאת מתוך המטרה לשאוף ולהיות הטוב ביותר עבור לקוחותיו.  רמי למד בספרד, איטליה, הולנד וארה"ב ועובר השתלמויות בתחום על בסיס קבוע.

לימים פתח רמי מור  מספרות תחת מותג "רמי מור".  מספרת "רמי מור" ברמת אביב פועלת עד היום ומספקת את מיטב התספורות ופתרונות כימיה מורכבים בניחוח חו"ל.

רמי מור מתוך תחושת שליחות ואהבה אמיתית למקצוע הספרות החליט לנהל את מכללת BE MORE ולהתוות את הדרך לדורות הבאים של מעצבי השיער בישראל.

המכללה ממוקמת ברחוב ירמיהו 10 בתל אביב ומשמשת בסיס לספר המתחיל או המנוסה ולכל מי שרוצה ללמוד קורס ספרות בתל אביב תחת הדרכתו של רמי מור.

 

 

 


הכישרון שלכם יחד עם הידע, המיומנויות והניסיון שתרכשו הוא המסלול הנכון לקריירה מצליחה בעיצוב שיער.

BE MORE - האקדמיה ללימוד עיצוב שיער

ההכרה בחשיבותו של החינוך ובטיפוח הדור הבא של מעצבי השיער, הביאה את רמי מור לשכנע את שוקי זיקרי לחבור לדורי דמול ולהקים את בית הספר הגבוה הראשון בישראל לאמנות ועיצוב השיער.  מכללת BE MORE ממשיכה את הגישה הרווחת במקום משנת 1990 ועד היום.  

מכללת BE MORE בניהולו של רמי מור אחד ממייסדי בית הספר המיתולוגי זיקרי-דורי והתווית הלימודים בנינוח חו"ל. 

רמי מור בחר לפתח את המכללה מתוך אהבה וכבוד למקצוע הספרות.  בית הספר BE MORE מהווה מרכז תוסס ומלא חיים, מקום ליצירה לפיתוח עצמי ולהגשמת היעוד של הספר המתחיל.  בית הספר מהווה מפגש בין מעצבי שיער מתחילים ומנוסים, מקור ידע והשראה בעולם עיצוב השיער. 
מרבית מעצבי השיער הבולטים הפועלים כיום עשו את צעדיהם הראשונים בהדרכתם והכוונתם של מייסדי בית הספר בכל דורותיו ושנות פעילותו הארוכות החל בשוקי זיקרי ודורי דמול , אבי פדידה ורמי מור אשר ליווה את בית הספר בכל שנות פעילותו משנת 1990 ועד היום כחוט המקשר את העבר אל העתיד.

בעזרת רמי מור ,צוות מדריכים מנוסה ומסור ומעצבי שיער מובילים בתחום השיער המגיעים בהופעות אורח על מנת לשמש מקור השראה ומעיין ידע אותו חולקים עם הדור הצעיר, הספר המתחיל ילמד את הבסיס, היסודות, המיומנות והדרך להפוך את היצירתיות שלהם לתפיסות עולם, לביטוי אישי ולקריירה משגשגת בתחומים מגוונים: אופנה, תיאטרון, סרטים, בישראל ובעולם.

המפתחות לעולם המרתק הזה מונחים עכשיו בידיים שלך. אנחנו מתחייבים ללוות אותך בצעדים הראשונים, החשובים כל כך, בדרך שלך להגשמה עצמית והצלחה מקצועית.

קראו עוד על הקורסים⇓

קורס ספרות גברים  |  קורס תסרוקות ערב וכלה קורס ספרות משרד התמ"ת


חזרה לשורשים - יותר תוצאות

BE MORE - בית הספר לעיצוב שיער בראשותו של רמי מור מעניק ליווי צמוד, מהימן ומקצועי ביותר שיעזור לכם להגשים את חלומכם ולהיות חלק מדור העתיד של מעצבי השיער המובילים בישראל. 
 
הלימודים אינם מהווים יעד, כי אם מסע; מרגש, מסעיר, יצירתי ותוסס אשר ירתום את הכישרון שלכם ואת הידע והניסיון שלנו אל עבר היעד המשותף - קריירה מצליחה כמעצבי שיער. 
 
מימוש יופי מושלם.

אישי ומעשי זו המטרה שלנו, וזהו החזון של רמי מור. זהו עיצוב שיער, וזו ההזדמנות שלכם להיות חלק מהעולם הקסום שלנו.

הצוות שלנו

בעזרת רמי מור, צוות מדריכים מנוסה ומסור ומעצבי שיער מובילים בתחום השיער המגיעים בהופעות אורח על מנת לשמש מקור השראה ומעיין ידע אותו חולקים עם הדור הצעיר.


 • פה יהיה תיאור או טקסט נוסף

  רמי מור
  רמי מור
  מנהל המכללה
 • פה יהיה תוכן נוסף

  עוד מישהו
  עוד מישהו
  מדריך לכימיה
 • תוכן נוסף

  ועוד מישהו
  ועוד מישהו
  ומה הוא עושה
BE MORE


המכון ללימודי עיצוב שיער המציע תכנית לימודים עשירה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר לצד בית חם ויצירתי שיטפח את הדור הבא של אמני השיער בישראל.

רחוב ירמיהו 10 תל אביב

טלפון: 03-5284391

עקבו אחרינו


צרו קשר